عن

8. ročník největší události ve světě inovací a umělé inteligence je tu! Můžete se těšit na dva konferenční sály, kde se vystřídají experti z oblasti AI, inovací ve vzdělávání, životního prostředí, zdravotnictví a další. Připravte se i na mnoho zajímavých novinek, zásadní rozšíření programu konferenčních panelů, desítky tuzemských i zahraničních inovací, historicky největší výstavní plochu Inovačního veletrhu, ale i zbrusu nový prostor – networkingovou zónu.

1
يوم
152
المتحدثين
37
الرعاة
98
الجلسات
10. أكتوبر, 2023 | Radlická 333, Praha 5, Česko

Týden inovací ČR 2023

الرعاة

Hlavní partneři

Gold partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři

e-Mobility provider

Hlavní akademický partner

Technologický partner

Partner pro video

Hotelový partner

Digitální partner

Partner pro živé překlady

جدول الأعمال

التصنيفات:
مراحل
Hlavní stage

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

Jak lze umělou inteligenci využít k řešení nejpalčivějších problémů světa a kde může mít největší sociální dopad?

09:00 - 10:20
Abran Maldonado
 Tomáš Mikolov
Senta Čermáková
Stanislav Fořt
Michael Hsieh
Michal Kučera

Inovace proti globálnímu oteplování aneb efektivní záchrana planety

10:40 - 12:00
Umberto Fugiglando
Thomas Canguilhem
Antonia Proka
Kristýna Spěváková
Petr Míkovec

Jak inovují přední firmy pomocí umělé inteligence, robotizace a automatizace

12:50 - 14:20
Ondřej Vlček
Petr Kasa
Simona Kijonková
 Marcel Gajdoš
Daniel Holz
Michaela Bauer
Petr Svoboda
Liina Laas

Praktické využití umělé inteligence pro každou firmu

14:30 - 15:50
Jan Gemrich
Ivana Šedivá
Anna Bohoněk
Daria Hvížďalová
Pavel Rivola

Je toto je konec světa, jak ho známe? Umělá inteligence a budoucnost lidstva

16:00 - 17:20
Abran Maldonado
Tomáš Sedláček
Petr Polák
Lukáš Sedláček
Pavlína Louženská
K.I.S.S. stage

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

Revoluce na pracovišti a budoucnost práce

09:00 - 09:50
Radek Procházka
 Johana Sedláčková Vamberská
Eva Le Peutrec
Jakub Heidler
Mirek Mejtský
Liina Laas

Inkluze, diverzita a rovnost jako hnací motor inovací

10:00 - 10:50
Dita Formánková
Jana Tikalová
Paulina Mazur
Jan Kotík
Hana Wasserburger

Profesní vzdělávání v době umělé inteligence

11:00 - 11:50
Abran Maldonado
Petr Fuka
Vanda Seidelová
Anna Bohoněk

Nejnovější trendy v oblasti péče o duševní zdraví a wellbeing

13:00 - 13:50
Miroslav Rech
Jelena Holomany
Marie Hájek Salomonová
Stanislav Milotínský
 Kristýna Cetkovská

Inovace a umělá inteligence ve zdravotnictví

14:00 - 14:50
Shai Granot
Eva Kuttichová
Tomáš Šebek
Michal Hradiš

Budoucnost dopravy a její ekologizace

15:00 - 15:50
Umberto Fugiglando
Nicholas Zylberglajt
Jean-Luc di Paola-Galloni
Seminární místnost Archimedes

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

Budoucnost využití SAM ve stavebnictví a silničním stavitelství

09:00 - 09:50
Ing. Petr Hodek, MBA
Bc. Tomáš Bartoška
doc. RNDr. František Kresta Ph.D

Tekuté písky 21. století - nanotechnologie, AI a konec lidské práce

10:00 - 10:50
Jiří Kůs Jiří Kůs

Co je wellbeing a proč je důležité o něj pečovat

11:00 - 11:50
Barbora Pšenicová Barbora Pšenicová

Credit Passport – užitečný most mezi živnostníky, firmami a finančním sektorem

12:00 - 12:50
Ondřej Dvořák Ondřej Dvořák

5 důvodu, proč vaše firma neroste Datum: 10. 10. 2023 Čas: 13:00 - 13:50 hod. Jazyk: česky Místo konání: Seminární místnost 2T50 Přidat do kalendáře

13:00 - 13:50
Alexander Raiman Alexander Raiman

Vše co jste chtěli vědět o vývoji mobilních aplikací ale báli jste se zeptat

14:00 - 14:50
Jan Kotráš
Pavel Salva

Právní otázky spojené s umělointeligentními systémy

15:00 - 15:50
Monika Mareková Monika Mareková

PeopleOps - jak na employer brand building v IT/tech/datech

16:00 - 16:50
Jiří Vicherek
Irena Zatloukalová

(VISA) Jak obohacování transakčních dat zlepšuje zákaznickou zkušenost v bankovnictví

17:00 - 17:50
Jacob Taewa Jacob Taewa
Seminární místnost Bell

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

O2 Místo kyberčinu

10:00 - 10:50
Honza Dolejš
Pavel Matějíček
Radek Šichtanc
Seminární místnost Curie-Skłodowská

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

Visa Direct - Revoluce v posílání peněz

09:00 - 09:50
Gaetan Marty
Lucian Maricas

The Blockchain Revolution: Jak mění pravidla byznysu napříč odvětvími

10:00 - 10:50
Jakub Tesař Jakub Tesař

Je v dnešní době táta ještě vůbec potřeba?

11:00 - 11:50
David Škrobánek David Škrobánek

Design v době postkovidové

12:00 - 12:50
Anna Marešová Anna Marešová

(VISA) Qerko: revoluce v platebních službách a digitalizaci offlinových zákazníků nejen v gastronomii

13:00 - 13:50
Viktor Tecl
Ondřej Novotný

Není to jen ChatGPT! Přehled generátorů textu a jejich dovedností

14:00 - 14:50
Ondřej Hrách
Martin Richter

Jak ztratit práci a přesto vyhrát v nové realitě

15:00 - 15:50
Tereza Milsimerová
Tomáš Feran

Design Thinking in Healthcare: patients in the middle

16:00 - 16:50
Cinzia Gussoni Cinzia Gussoni
Seminární místnost Edison

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

Globální oteplování optikou dat

09:00 - 09:50
Karel Kotoun Karel Kotoun

Zvýšení Sales Velocity u B2B díky automatizaci postavené na intent datech

10:00 - 10:50
Tomáš Komárek Tomáš Komárek

Jak se vaří Aneta, aneb recept na nejúspěšnější komerční AI asistenty v Česku

11:00 - 11:50
Jindřich Chromý Jindřich Chromý

Big data a jeho výzvy v testování autonomních aut

13:00 - 13:50
Jan Zahradník Jan Zahradník

Kyberbezpečnost 2.0: Zabezpečte svůj byznys v digitálním věku! Pohled na procesy a právo.

14:00 - 14:50
Kateřina Hůtová Kateřina Hůtová

EWAS: AI pracovníci ve Vaší firmě

15:00 - 15:50
Hajk Hovhannisyan Hajk Hovhannisyan

Bezproblémová mobilita talentu: Propojení HR a technologií pro vylepšení zaměstnanecké zkušenosti

16:00 - 16:50
Asma Bashir
Mirek Mejtský

Holistické zdraví v novém pojetí: Superpersonalizace díky využití síly umělé inteligence

17:00 - 17:50
Juraj Kocar Juraj Kocar
Seminární místnost Einstein

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

Gen AI v Google Cloudu aneb od technologií po praktické použití

09:00 - 09:50
Ivan Kutil Ivan Kutil

Spolupráce startupových inovací s korporátním partnerem

10:00 - 10:50
Kateřina Manley
Robert Soudný
Miroslav Koubek

AI Horizonty: Proměna architektury, designu, měst a našich životů

11:00 - 11:50
Eva Le Peutrec Eva Le Peutrec

AI a generování dezinformací: Jsme připraveni?

12:00 - 12:50
Ondřej Hrách
Martin Richter

Harnessing Mother Nature’s Technology to Innovate Sustainably

13:00 - 13:50
Thomas Canguilhem Thomas Canguilhem

Díky aplikované umělé inteligenci jsme našim klientům dramaticky snížili náklady na inovace a zkrátili time-to-market

14:00 - 14:50
Petr Václavek Petr Václavek

Zvýšení zákaznické zkušenosti: VR/AR technologie v moderním businessu

15:00 - 15:50
Natalia Rajnohová
Veronika Ballardini

Autonomní roboti ve službách lidí, současné možnosti a hlavní výzvy

16:00 - 16:50
Tomáš Svoboda Tomáš Svoboda
Seminární místnost ELAI

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

"Přirozená hloupost jako motor inovací" aneb vše, co jste chtěli vědět o úspěchu, ale báli jste se zeptat

09:00 - 09:50
Tomáš Studeník Tomáš Studeník

WTFlow. Inovace, produktivita, důvěra a leadership

10:00 - 10:50
Ivana Šedivá Ivana Šedivá

Jak vám umělá inteligence zlepší kritické myšlení

11:00 - 11:50
Senta Čermáková Senta Čermáková

Jak vás může „old school“ etiketa zachránit v digitální době?

12:00 - 12:50
Daniel Šmíd Daniel Šmíd

Využití síly AI v každodenním životě: praktické příklady v sales a marketingu

13:00 - 13:50
Anna Bohoněk Anna Bohoněk

Proč a jak úspěšné firmy inovují a mění SoftSkills na HumanSkills?

14:00 - 14:50
Jiří Kastner Jiří Kastner

Jak mě AI naučila líp psát, tvořit a přemýšlet

15:00 - 15:50
Miloš Čermák Miloš Čermák

Inovujte svůj marketing

16:00 - 16:50
Milan Formánek Milan Formánek

Jak zlepšit strategické myšlení s GenAI

17:00 - 17:50
Senta Čermáková Senta Čermáková
Seminární místnost Faraday

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

Cesta k bance budoucnosti: Digitální transformace KB jako výsledek partnerství korporace se start-upy

09:00 - 09:50
Tomáš Michálek Tomáš Michálek

Umělá inteligence jako parťák pro vaši práci, podnikání i volný čas

10:00 - 10:50
Vítězslav Klement Vítězslav Klement

Proč se tolik společností rozhoduje usadit se na Tenerife?

11:00 - 11:50
Margarita Pena Machín
Andreas Fischer
Marcela Tosal

Umělá, přesto přirozená a bezpečná. Nová cesta ke komunikaci mezi zákazníkem a vašimi IT systémy

13:00 - 13:50
Jaromír Šponar Jaromír Šponar

Jak AI mění svět bankovnictví

14:00 - 14:50
Martin Münch
Ondřej Brodecký

Vědomá inteligence

15:00 - 15:50
Simona Zábržová Simona Zábržová

"From Insights to Impact": síla personalizace řízené umělou inteligencí

17:00 - 17:50
Gabriela Takáčová Gabriela Takáčová
Seminární místnost Johnson

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

4 výzvy AI pro humanitní a sociální vědy

09:00 - 09:50
Josef Šlerka Josef Šlerka

Bohyně (ne)Štěstí se ptá: "Hrát či nehrát?"

10:00 - 10:50
Michaela Vycudilíková
Aleš Kratochvíl

AV(D) - ASISTENT VYKAZOVÁNÍ - nástroj na podporu kódování diagnóz

11:00 - 11:50
Ing. Jiří Kyliš
Doc. Ing. Pavel Král, Ph.D.

(VISA) Univerzální vstupní dveře - přístup k platformě Visa Acceptance Platform

12:00 - 12:50
Niels Lohmüller Niels Lohmüller

Mindset a věda: Jak pracovat s myslí ve 21. století?

13:00 - 13:50
Jiří Kryštof Jarmar
Vojtěch Hlaváček

Zákaznické recenze jako prodejní nástroj – MUST HAVE pro Tvůj byznys

14:00 - 14:50
Tomasz Kępa Tomasz Kępa

Život v pohybu

15:00 - 15:50
doc. MUDr. Dalibor Pastucha doc. MUDr. Dalibor Pastucha

Optimalizujte svou cestu růstu: Vyhněte se nečekaným překážkám

16:00 - 16:50
Petr Svoboda Petr Svoboda

Jak vytvořit kancelář, do které se budou lidé rádi vracet?

17:00 - 17:50
 Johana Sedláčková Vamberská Johana Sedláčková Vamberská
Seminární místnost Newton

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

Digitální lidé nové generace: Přehlídka nejnovějších projektů v oblasti AI

09:00 - 09:50
Jan Týl Jan Týl

(VISA) AI - Odvaha jít do budoucnosti

10:00 - 10:50
Petr Mára Petr Mára

Kreativní myšlení

11:00 - 11:50
Tomáš Sedláček Tomáš Sedláček

Nevědomé ROLEPLAY aneb jak ovládnout vnitřního herce

12:00 - 12:50
Jelena Holomany
Mgr. Petr Krucký
MUDr. Martin Hollý

(VISA) Podpora inovací nad rámec financování - panelová diskuze

13:00 - 13:50
Jiří Skopový
Patrik Nový
Mária Hatalová
Zuzana Paulovics
Branislav Beer

(VISA) Creator economy and AI

14:00 - 14:50
Kovy Kovy

10 let Gastromapy aneb jak se za ty roky inovuje česká gastroscéna

15:00 - 15:50
Lukáš Hejlík Lukáš Hejlík

(VISA) Generativní a digitální umění: obrazy v kódu

16:00 - 16:50
Petr Mára Petr Mára
Seminární místnost MultiSport

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

Biohacking: prevence znamená i lepší výkon

09:00 - 09:50
Libor Mattuš Libor Mattuš

Jak číst etikety na potravinách

10:00 - 11:30

Mýty a fakta ve stravování

13:00 - 14:30

Kde je vůle, tam je cesta!

15:00 - 16:00
Honza Tománek Honza Tománek
Seminární místnost Turing

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

Mastermind: Inovační kultura vs. inovační divadlo

12:00 - 13:30
Jindřich Fialka Jindřich Fialka

Mastermind: Firmy, kariéra & rozvoj lidí 50+

14:00 - 15:30
Martina Bláhová Martina Bláhová

Mastermind: Dostupné bydlení v Česku

16:00 - 17:30
Nikita Carulkov Nikita Carulkov
StartupJobs stage

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

Jak se posouvá vpřed Tomáš Mikolov

11:30 - 11:50
 Tomáš Mikolov Tomáš Mikolov

O posunu vpřed pohledem zakladatelů - od nápadu po fungující firmu

13:00 - 14:00
Ondřej Krátký
Michal Ptáček
Lukáš Janoušek

Jak se posouvá vpřed Senta Čermáková?

14:15 - 14:35
Senta Čermáková Senta Čermáková

Jak se posouvá vpřed Petr Kasa?

14:45 - 15:05
Petr Kasa Petr Kasa

Jak se posouvá vpřed Tomáš Sedláček?

15:15 - 15:35
Tomáš Sedláček Tomáš Sedláček

Jak se posouvá vpřed Kovy?

15:45 - 16:05
Kovy Kovy

Jak se posouvá vpřed Pavlína Louženská?

17:45 - 18:05
Pavlína Louženská Pavlína Louženská
Networkingová místnost - pouze pro držitele vstupenek Business a vyšší

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

Networking s Alexandrem Raimanem

09:00 - 09:55
Alexander Raiman Alexander Raiman

Networking s Alexandrem Raimanem

10:00 - 10:55
Alexander Raiman Alexander Raiman

Networking s Alexandrem Raimanem

11:00 - 11:55
Alexander Raiman Alexander Raiman

Networking s Alexandrem Raimanem

12:00 - 12:55
Alexander Raiman Alexander Raiman

Networking s Viktorem Holým

15:00 - 15:55
Radek Polomík Radek Polomík

Networking s Viktorem Holým

16:00 - 16:55
Radek Polomík Radek Polomík

معلومات عن الاتصال

Event date:
10. أكتوبر, 2023
منظم:
European Leadership & Academic Institute Národní 39 Praha [email protected]
Contact organizer