EUSFLAT 2019

8 - 13 září, 2019

Jugoslávských partyzánů 1580/3, Dejvice, 160 00 Praha 6, Česko
EUSFLAT 2019 conference

EUSFLAT 2019


Připojte se k eventu


8 - 13
zář

EUSFLAT 2019

Jugoslávských partyzánů 1580/3, Dejvice, 160 00 Praha 6, Česko

Řečníci


Martin Stepnicka
Nicole Skorupova
vjta
linda vomackova
karla hlucha
Didier Dubois
Tomasa Calvo Sánchez
Pilar Fuster-Parra
Jordi Recasens
Andrea Stupňanová
Peter Smrek
Wenwen Zong
Yong Su
Hua-Wen Liu
Leonardo Schick
Priscilla de A. Lopes
Heloisa A. Camargo
Paolo Baldi
Petr Cintula
Carles Noguera
Brunella Gerla
Willem Conradie
Andrew Craig
Alessandra Palmigiano
Nachoem Wijnberg
Tommaso Flaminio
Lluis Godo
Ricardo Rodriguez
Afrodita Iorgulescu
Krzysztof Dyczkowski
Barbara Pękala
Patrik Eklund
Magnus Löfstrand
Alexander Šostak
Ingrīda Uļjane
Patryk Żywica
Anna Stachowiak
David Lobo
M. Eugenia Cornejo
Jesús Medina
Katarína Čunderlíková
Dominik Hose
Michael Hanss
Rédina Berkachy
Laurent Donzé
Andrey Bronevich
Alexander Lepskiy
Przemyslaw Grzegorzewski
Olgierd Hryniewicz
Maciej Romaniuk
Vladimir Smolev
klement
Hans De Meyer
Bernard De Baets
Krzysztof Balicki
Paweł Drygaś
Dana Hliněná
Martin Kalina
Marta Cardin
Mirko Navara
Milan Petrík
Daniela Einšpiglová
Petra Murinová
Vilém Novák
Antonín Dvořák
Michal Holčapek
Himanshukumar R. Patel
Vipul A. Shah
Libor Běhounek
Milan Daniel
Václav Kratochvíl
Bruno M. P. Moura
Guilherme B. Schneider
Adenauer C. Yamin
Mauricio L. Pilla
Renata H. S. Reiser
Masahiro Inuiguchi
So Komatsu
Marco Antônio da Cunha Ferreira
Ricardo Tanscheit
Marley Vellasco
Cengiz Kahraman
Basar Oztaysi
Sezi Cevik Onar
Alessio Ishizaka
Menelaos Tasiou
Luis Martínez
Ali Karaşan
Eda Bolturk
Deniz Uztürk
Gülçin Büyüközkan
A. Fahri Negüs
M. Yaman Öztek
Erich Peter Klement
Anand P. Singh
Irina Perfilieva
Linh Nguyen
Srdan Jelinek
Ana Poledica
Bratislav Petrović
Pavle Milošević
Katarzyna Miś
Michal Baczyńsk
Piotr Helbin
Marko Palangetić
Chris Cornelis
Salvatore Greco
Roman Słowiński
Alexander Dockhorn
Tony Schwensfeier
Rudolf Kruse
Juan Antonio Morente-Molinera
Francisco Javier Cabrerizo
Ignacio J. Pérez
Sergio Alonso
Enrique Herrera-Viedma
Nahuel Costa
Jesús Fernández
Inés Couso
Luciano Sánchez
Alisson Porto
Fernando Gomide
Gabriella Casalino
Giovanna Castellano
Corrado Mencar
Riccardo Pecori
Pietro Ducange
Francesco Marcelloni
Martins Kokainis
Svetlana Asmuss
Jiří Močkoř
Jiří Janeček
Irina Perfiljeva
Radek Valášek
Viec Bui
Abha Tripathi
S. P. Tiwari
Nhung Cao
Reinis Lama
Mohammad Ali Fariborzi Araghi
Hasan Barzegar
Olga Grigorenko
Aleksandrs Eļkins
Sutapa Mahato
Soheyla Mirshahi
Fatma Kutlu Gündogdu
Miguel Khatounian Filho
Leo Koki
Renato Aguiar
Jose Angel Díaz
M. Dolores Ruiz
Maria J. Martin-Bautista
Zhen Zhang
Junliang Gao
Wenyu Yu
Tatiana Kosovskaya
Alexey N. Averkin
Darya Yu. Bazarkina
Konstantin A. Pantserev
Evgeny N. Pashentsev
Aleksandra Toropova
Maksim Abramov
Nikita Kharitonov
Anton Romanov
Irina Moshkina
Nadezhda Yarushkina
Yulia Egorova
Alexandr Yazenin
Pavels Orlovs
Ivana Dragovic
Nina Turajlic
Aleksandar Rakićević
Boris Yatsalo
Alexander Korobov
Luis Martinez
Martin Unold
Christophe Cruz
Vinícius F. Wasques
Estevão Esmi
Laécio C. Barros
P. Sussner
Daniel E. Sánchez
Rodolfo A. Lobo
Nicole Škorupová
Jiří Kupka
Jose Cánovas
Aykut Beke
Tufan Kumbasar
Tufan Kumbasar
Tufan Kumbasar
Tufan Kumbasar
Petr Hurtík
Vojtěch Molek
Jan Hůla
Sadegh Abbaszadeh
Eyke Huellermeier
Pavel Dudarin
Alena Suvorova
Alexander Tulupyev
Domenico Santaniello
Francesco Colace
Marco Lombardi
Francesco Pascale
Fabio Clarizia
Carlos Lopez-Molina
Steven Schockaert
Pedro Bibiloni
Manuel González-Hidalgo
Arnau Mir
Nuria Prats-Domínguez
Pablo A. Flores-Vidal
Daniel Gómez
Javier Castro
Guillermo Villarino
Javier Montero
Martina Daňková
Viktor Pavliska
Stefania Boffa
Francisco J. Valverde-Albacete
Carmen Peláez-Moreno
Pablo Cordero
Manuel Ojeda-Aciego
Inma P. Cabrera
Emilio Muñoz-Velasco
Ali Nail Ozdin
Adnan Yazici
Murat Koyuncu
Toon Boeckling
Antoon Bronselaer
Guy De Tré
Mahinda Mailagaha Kumbure
Pasi Luukka
Mikael Collan
Raquel Ureña
Jesus Serrano-Guerrero
Jose A. Olivas
Francisco P. Romero
Pascual Julián-Iranzo
Fernando Saénz-Pérez
Yue Guan
Qiang Wei
Guoqing Chen
Xunhua Guo
Stanislav Ožana
Michal Hykel
Tatiana Andrea Davila Martinez
Apolinar Figueroa Casas
Edgar Leonairo Pencué Fierro
Hans Van der Kwast
Peter Sussner
Lisbeth Corbacho Carazas
Olga Kosheleva
Vladik Kreinovich
Michal Burda
Katarzyna Kaczmarek-Majer
Monika Dominiak
Łukasz Święcicki
Carlos Fernandez-Basso
Miguel Delgado
Lucas Maciel
Jônatas Alves
Vinícius Fernandes dos Santos
Loïc Cerf
Margarita Knyazeva
Alexander Bozhenyuk
Uzay Kaymak
István Á. Harmati
László T. Kóczy
Igor Rozenberg
Rosana Rodríguez-López
Lemnaouar Zedam
Carlos Bejines López
María Jesús Chasco Ugarte
Jorge Elorza Barbajero
Vladimir Kobza
Michaela Brutenicova
Vladimir Janis
Monica Matzenauer
Renata Reiser
Helida Santos
Benjamin Bedregal
Vitalik Melnikov
Urszula Bentkowska
Laura De Miguel
Mikel Sesma-Sara
Javier Fernandez
Radko Mesiar
Humberto Bustince
Jéssica C. S. Bueno
Camila Alves Dias
Graçaliz P. Dimuro
Eduardo N. Borges
Giancarlo Lucca
Jhonny Pincay
Alvin Oti Mensah
Edy Portmann
Luis Terán
Joao P. Carvalho
Pedro Gregório
Priyanka Pal
Shailendra Singh
José M. Merigó Lindahl
Abdelhak Imoussaten
Jacky Montmain
Álvaro Labella
Rosa M. Rodríguez
Antonio E. de O. Araujo
Renato A. Krohling
Fethullah Göçer
Anna Kolesárová
Isabel Aguilo Pons
Juan Vicente Riera
Joan Torrens
Adrià Tobar
Sebastia Massanet
Ana Pradera
Daniel Ruiz-Aguilera
Eduardo S. Palmeira
Graçaliz Dimuro
Oscar Galindo
Laxman Bokati
Thomas Vetterlein
Josef Tkadlec
Václav Voráček
Manuel Francisco
Juan L. Castro
Pavel Rusnok
Martín Pereira-Fariña
Alberto Bugarín
Marcelo Loor
Aigul Kaskina
Oleksii K. Tyshchenko
Serhat Aydın
Patricia Melin
Oscar Castillo
Sotir Sotirov
Evdokia Sotirova
Janani Bharatraj
Clement Joe Anand M.
Rosana Zanotelli