Konference Gestalt psychoterapie 2019 Mikulov

3 - 7 April, 2019

Hotel Galant Mikulov, Mlýnská, Mikulov, Česko
6. Česká a 3. Česko-Slovenská konference Gestalt psychoterapie se zahraniční účastí. Organizátorem konference je Česká společnost pro Gestalt terapii, z.s. ve spolupráci se Slovenskou asociáciou pre Gestalt terapiu. Kapacita konference je 450 účastníků z řad psychoterapeutů, psychologů, psychiatrů a dalších pomáhajících profesionálů. Více o konferenci zde: www.csgt.cz/konference.

Konference Gestalt psychoterapie 2019 Mikulov


Join event


3 - 7
Apr

Konference Gestalt psychoterapie 2019 Mikulov

Hotel Galant Mikulov, Mlýnská, Mikulov, Česko

Speakers


Jan Roubal
Michal Petr
Tomáš Divéky
Jana Horsáková
Juraj Rektor
Adam Suchý, Miroslav Světlák, David Čáp
Ondřej Ženka
Tomáš Andrášik
Erika Bíliková
Pavel Moravec
Ján Ballx
Adéla Plačková
Pavel Pařízek
Václav Pfeifer-Mikolášek
Milan Bobek
Tomáš Kvapilík
Jitka Mansfeldová
Tibor A. Brečka
Tomáš Komárek
Sylvie Tichotová
Dominika Trmalová
Andrej Biskupič
Jana Olachová
Vít Knop, Filip Tylš, Peter Zach, Aneta Dorazilová, Michal Petr
Adam Suchý
Zdeněk Faldyna, Kateřina Havránková
Nina Schautová
Klára Kolofíková
Pavla Linhartová
Michal Černík
Martin Černý
Peter Klubert, Rastislav Bílik
Elena Křivková
Alena Vávrová
Darina Fialová
Rita Kočárová
Petra Mocová
Kateřina Fantová
Genovéva Almássyová
Lucia Orlická
Peter Kollár
Veronika Novotná
Alena Bilošová
Dana Stene
Barbora Nová
Michal Vybíral
Marian Chrasta
Margaréta Velická, Vladimír Velický
Pavla Loudová
světlák
Miroslav Světlák
Taťána Šimečková
Gabriela Vykypělová
Jasenka Pregrad (Chorvatsko)
Nancy Amendt-Lyon (Rakousko)
Talia Bar Yoseph-Levine (Israel)
Ana Milčić Horvat (Chorvatsko)
Irena Čorko Meštrović (Chorvatsko)
Tomáš Přikryl
Daniel Krejcar
Ondřej Novák
Roman Pilch

Agenda


Stages
Aurelius

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

ZAHÁJENÍ KONFERENCE + PLENÁRNÍ PŘEDNÁŠKA "Unikátní příspěvek Gestalt filosofie bytí k přemosťování odlišností"

15:30 - 17:00
Talia Bar Yoseph-Levine (Israel) Talia Bar Yoseph-Levine (Israel)

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

PANELOVÁ DISKUSE: "Žít Gestalt" / Moderátoři: Genovéva Almássyová (SAGT), Ondřej Novák (ČSGT)

17:30 - 19:00
Genovéva Almássyová
Jasenka Pregrad (Chorvatsko)
Nancy Amendt-Lyon (Rakousko)
Talia Bar Yoseph-Levine (Israel)
Ondřej Novák

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30

SPOLEČENSKÝ PROGRAM: živá hudba Hawai Swing Orchestra (do 24:00), DJ Illusion (salonek Pálava, do 3:00)

21:00 - 23:59
Cabernet

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Fenomenologie: Mindfulness dle Edmunda Husserla (přednáška)

17:30 - 18:15
Miroslav Světlák Miroslav Světlák

Změna v Gestalt terapii (přednáška)

18:15 - 19:00
Jan Roubal Jan Roubal

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30
Frankovka

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Gestalt a křesťanství aneb může být křesťanství ve tvaru? (přednáška)

17:30 - 18:15
Tibor A. Brečka Tibor A. Brečka

Gestalt a spiritualita. Specifické formy narušení v rámci kontaktu u věřících klientů (přednáška)

18:15 - 19:00
Pavel Moravec Pavel Moravec

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30

PROMOCE ABSOLVENTŮ INSTITUTU PRO VÝCVIK V GESTALT TERAPII (akce IVGT)

21:00 - 22:00
Pálava

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Gestalt v pohybu (workshop)

17:30 - 19:00
Klára Kolofíková Klára Kolofíková

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30
Sauvignon

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Slam poetry – stát se textem (workshop)

17:30 - 19:00
Michal Vybíral Michal Vybíral

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30
Tramín

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Využívání projektivních obrazových symbolů (workshop)

17:30 - 19:00
Milan Bobek Milan Bobek

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30
Muller

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Príbeh ako možnosť integrácie traumy v terapii s dieťaťom (workshop)

17:30 - 19:00
Erika Bíliková Erika Bíliková

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30
Thurgau

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Psychoterapie v různých mořích, aneb opravdu jde o Losnu a Mažňáka? (workshop)

17:30 - 19:00
Tomáš Přikryl
Daniel Krejcar

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30
Veltlín

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30
Registrační stánek

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

REGISTRACE, CHECK-IN

12:00 - 15:30

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30
"Kolegové kolegům" (neformální program)

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

Žít Gestalt pohybem - běžecký experiment

14:00 - 15:00
Dana Stene Dana Stene

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30

Map