Konference Gestalt psychoterapie 2019 Mikulov

6. Česká a 3. Česko-Slovenská konference Gestalt psychoterapie se zahraniční účastí. Organizátorem konference je Česká společnost pro Gestalt terapii, z.s. ve spolupráci se Slovenskou asociáciou pre Gestalt terapiu. Kapacita konference je 450 účastníků z řad psychoterapeutů, psychologů, psychiatrů a dalších pomáhajících profesionálů. Více o konferenci zde: www.csgt.cz/konference. Join event

About

6. Česká a 3. Česko-Slovenská konference Gestalt psychoterapie se zahraniční účastí. Organizátorem konference je Česká společnost pro Gestalt terapii, z.s. ve spolupráci se Slovenskou asociáciou pre Gestalt terapiu. Kapacita konference je 450 účastníků z řad psychoterapeutů, psychologů, psychiatrů a dalších pomáhajících profesionálů. Více o konferenci zde: www.csgt.cz/konference.
3
Day Event
52
Speakers
61
Sessions

Konference Gestalt psychoterapie 2019 Mikulov

Speakers

Margaréta Velická, Vladimír Velický
Margaréta Velická, Vladimír Velický
Elena Křivková
Elena Křivková
Gestalt terapeut / psychiatr / spervizor / lektor
Alena Vávrová
Alena Vávrová
psycholog / lektor Soukromá praxe
Darina Fialová
Darina Fialová
gestalt terapeut / klinický psycholog / supervizor / lektor
Rita Kočárová
Rita Kočárová
psycholog
Petra Mocová
Petra Mocová
Soukromá praxe
Kateřina Fantová
Kateřina Fantová
Genovéva Almássyová
Genovéva Almássyová
psychiatr / primář Albertinum Žamberk
Lucia Orlická
Lucia Orlická
psycholog Soukromá praxe
Peter Kollár
Peter Kollár
Soukromá praxe
Veronika Novotná
Veronika Novotná
Soukromá praxe
Alena Bilošová
Alena Bilošová
Soukromá praxe
Dana Stene
Dana Stene
psycholog
Barbora Nová
Barbora Nová
psycholog Fakultní nemocnice Plzeň
Michal Vybíral
Michal Vybíral
psychoterapeut / supervizor / slamer
Marian Chrasta
Marian Chrasta
Peter Klubert, Rastislav Bílik
Peter Klubert, Rastislav Bílik
Pavla Loudová
Pavla Loudová
lékař ON Kolín
světlák
světlák
Miroslav Světlák
Miroslav Světlák
klinický psycholog, psychoterapeut Ústav psychologie a psychosomatiky LF MU
Taťána Šimečková
Taťána Šimečková
Gabriela Vykypělová
Gabriela Vykypělová
Jasenka Pregrad (Chorvatsko)
Jasenka Pregrad (Chorvatsko)
Nancy Amendt-Lyon (Rakousko)
Nancy Amendt-Lyon (Rakousko)
Talia Bar Yoseph-Levine (Israel)
Talia Bar Yoseph-Levine (Israel)
Ana Milčić Horvat (Chorvatsko)
Ana Milčić Horvat (Chorvatsko)
Irena Čorko Meštrović (Chorvatsko)
Irena Čorko Meštrović (Chorvatsko)
Tomáš Přikryl
Tomáš Přikryl
psycholog / psychoterapeut / supervizor Soukromá praxe
Daniel Krejcar
Daniel Krejcar
PL Bohnice / soukromá praxe
Ondřej Novák
Ondřej Novák
Klinický psycholog Soukromá praxe
Roman Pilch
Roman Pilch
psychiatr Psychosociální centrum Přerov
Jitka Mansfeldová
Jitka Mansfeldová
psycholog Spondea
Michal Petr
Michal Petr
psycholog, terapeut, lektor soukromá praxe
Tomáš Divéky
Tomáš Divéky
psychiatr Psychiatrická klinika FN Trenčín/ ViaIntegra
Jana Horsáková
Jana Horsáková
Soukromá terapeutická praxe
Juraj Rektor
Juraj Rektor
psychiatr / trenér / supervizor Psychosociální centrum v Přerově
Adam Suchý, Miroslav Světlák, David Čáp
Adam Suchý, Miroslav Světlák, David Čáp
Ondřej Ženka
Ondřej Ženka
psycholog / psychoterapeut Soukromá praxe
Tomáš Andrášik
Tomáš Andrášik
Erika Bíliková
Erika Bíliková
klinický psycholog Soukromá praxe
Pavel Moravec
Pavel Moravec
psycholog / katolický kněz / lektor Soukromá praxe
Ján Ballx
Ján Ballx
psychiatr/ psychoterapeut / malíř Soukromá praxe
Adéla Plačková
Adéla Plačková
psycholog Dětský diagnostický ústav v Bohumíně / Soukromá praxe
Pavel Pařízek
Pavel Pařízek
psycholog / psychoterapeut Soukromá praxe
Václav Pfeifer-Mikolášek
Václav Pfeifer-Mikolášek
psychoterapeut Soukromá praxe
Milan Bobek
Milan Bobek
psycholog / lektor / kouč / supervizor FBE Praha
Tomáš Kvapilík
Tomáš Kvapilík
psycholog / psychoterapeut / lektor Intervenční centrum Spondea / Soukromá praxe
Jan Roubal
Jan Roubal
psychoterapeut, psychiatr, supervizor Gestalt studia / Výcvik integrace v psychoterapii / FSS MU v Brně
Tibor A. Brečka
Tibor A. Brečka
krizový intervent / psychoterapeut Newton College a.s. Praha, ČVUT
Tomáš Komárek
Tomáš Komárek
psycholog / lektor Soukromá praxe
Sylvie Tichotová
Sylvie Tichotová
psycholog / lektor Soukromá praxe
Dominika Trmalová
Dominika Trmalová
klinický psycholog DPS Ondřejov

Agenda

Stages
Aurelius

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

ZAHÁJENÍ KONFERENCE + PLENÁRNÍ PŘEDNÁŠKA "Unikátní příspěvek Gestalt filosofie bytí k přemosťování odlišností"

15:30 - 17:00
Talia Bar Yoseph-Levine (Israel) Talia Bar Yoseph-Levine (Israel)

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

PANELOVÁ DISKUSE: "Žít Gestalt" / Moderátoři: Genovéva Almássyová (SAGT), Ondřej Novák (ČSGT)

17:30 - 19:00
Genovéva Almássyová
Jasenka Pregrad (Chorvatsko)
Nancy Amendt-Lyon (Rakousko)
Talia Bar Yoseph-Levine (Israel)
Ondřej Novák

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30

SPOLEČENSKÝ PROGRAM: živá hudba Hawai Swing Orchestra (do 24:00), DJ Illusion (salonek Pálava, do 3:00)

21:00 - 23:59
Cabernet

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Fenomenologie: Mindfulness dle Edmunda Husserla (přednáška)

17:30 - 18:15
Miroslav Světlák Miroslav Světlák

Změna v Gestalt terapii (přednáška)

18:15 - 19:00
Jan Roubal Jan Roubal

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30
Frankovka

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Gestalt a křesťanství aneb může být křesťanství ve tvaru? (přednáška)

17:30 - 18:15
Tibor A. Brečka Tibor A. Brečka

Gestalt a spiritualita. Specifické formy narušení v rámci kontaktu u věřících klientů (přednáška)

18:15 - 19:00
Pavel Moravec Pavel Moravec

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30

PROMOCE ABSOLVENTŮ INSTITUTU PRO VÝCVIK V GESTALT TERAPII (akce IVGT)

21:00 - 22:00
Pálava

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Gestalt v pohybu (workshop)

17:30 - 19:00
Klára Kolofíková Klára Kolofíková

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30
Sauvignon

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Slam poetry – stát se textem (workshop)

17:30 - 19:00
Michal Vybíral Michal Vybíral

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30
Tramín

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Využívání projektivních obrazových symbolů (workshop)

17:30 - 19:00
Milan Bobek Milan Bobek

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30
Muller

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Príbeh ako možnosť integrácie traumy v terapii s dieťaťom (workshop)

17:30 - 19:00
Erika Bíliková Erika Bíliková

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30
Thurgau

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Psychoterapie v různých mořích, aneb opravdu jde o Losnu a Mažňáka? (workshop)

17:30 - 19:00
Tomáš Přikryl
Daniel Krejcar

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30
Registrační stánek

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

REGISTRACE, CHECK-IN

12:00 - 15:30

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30
"Kolegové kolegům" (neformální program)

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

14:00

15:00

16:00

17:00

18:00

19:00

20:00

21:00

22:00

23:00

Žít Gestalt pohybem - běžecký experiment

14:00 - 15:00
Dana Stene Dana Stene

Coffee break (Lobby Bar/Bar Galerie)

17:00 - 17:30

Večeře (volitelná)

19:00 - 20:30

Contact information