Toyota Solutions Academy

5 June, 2019

U Prazdroje 7, 301 00 Plzeň 3-Východní Předměstí, Česko
Pro účast je nutná registrace zde: https://tsa.toyotamh.cz/. Srdečně Vás zveme na první ročník Toyota Solutions Academy tentokráte do Plzeňské Prazdroje. Nabídneme Vám možnosti optimalizace Vašich logistických provozů metodou změn. Formou konzultačních bloků získáte přehled a postupu v oblastech: Automatizace, Štíhlá logistika, Smart Trucks, Modulární li-iony, Bezpečnost

Toyota Solutions Academy


Join event


5
Jun

Toyota Solutions Academy

U Prazdroje 7, 301 00 Plzeň 3-Východní Předměstí, Česko

Speakers


Aleš Hušek
Jaroslav Míka
Petr Panáček
Ing. Jan Kohák
Ing. Marcel Pavelka, IEn.

Agenda


Stages
Sál Pilsner Urquell (PU) - Automatizace

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

Úvodní slovo managementu

09:00 - 09:10
Aleš Hušek Aleš Hušek

Automatizace - skupina A1, A2

09:15 - 10:00
Aleš Hušek Aleš Hušek

Automatizace - skupina B1, B2

10:00 - 10:45
Aleš Hušek Aleš Hušek

Coffee break

10:45 - 11:00

Automatizace - skupina C1, C2

11:00 - 11:45
Aleš Hušek Aleš Hušek

Automatizace - skupina E, D

11:45 - 12:30
Aleš Hušek Aleš Hušek

Bufetový raut

12:30 - 13:30
Zelený salonek - Štíhlá logistika

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

Štíhlá logistika - skupina E

09:15 - 10:00
Ing. Marcel Pavelka, IEn. Ing. Marcel Pavelka, IEn.

Štíhlá logistika - skupina A1

10:00 - 10:45
Ing. Marcel Pavelka, IEn. Ing. Marcel Pavelka, IEn.

Coffee break

10:45 - 11:00

Štíhlá logistika - skupina B1

11:00 - 11:45
Ing. Marcel Pavelka, IEn. Ing. Marcel Pavelka, IEn.

Štíhlá logistika - skupina C1

11:45 - 12:30
Ing. Marcel Pavelka, IEn. Ing. Marcel Pavelka, IEn.

Bufetový raut

12:30 - 13:30
Sál Školy čepování - Bezpečnost

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

Bezpečnost - skupina C1, C2.

09:15 - 10:00
Jaroslav Míka Jaroslav Míka

Bezpečnost - skupina E, D

10:00 - 10:45
Jaroslav Míka Jaroslav Míka

Coffee break

10:45 - 11:00

Bezpečnost - skupina A1, A2

11:00 - 11:45
Jaroslav Míka Jaroslav Míka

Bezpečnost - skupina B1, B2

11:45 - 12:30
Jaroslav Míka Jaroslav Míka

Bufetový raut

12:30 - 13:30
Zlatý salonek - Li-ion

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

Li-ionové technologie - skupina D

09:15 - 10:00
Ing. Jan Kohák Ing. Jan Kohák

Li-ionové technologie - skupina A2

10:00 - 10:45
Ing. Jan Kohák Ing. Jan Kohák

Coffee break

10:45 - 11:00

Li-ionové technologie - skupina B2

11:00 - 11:45
Ing. Jan Kohák Ing. Jan Kohák

Li-ionové technologie - skupina C2

11:45 - 12:30
Ing. Jan Kohák Ing. Jan Kohák

Bufetový raut

12:30 - 13:30
Červený salonek - Smart Trucks

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

Smart Trucks - skupina B1, B2

09:15 - 10:00
Petr Panáček Petr Panáček

Smart Trucks - skupina C1, C2

10:00 - 10:45
Petr Panáček Petr Panáček

Coffee break

10:45 - 11:00

Smart Trucks - skupina E, D

11:00 - 11:45
Petr Panáček Petr Panáček

Smart Trucks - skupina A1, A2

11:45 - 12:30
Petr Panáček Petr Panáček

Bufetový raut

12:30 - 13:30
Individuální konzultace

09:00

10:00

11:00

12:00

13:00

Individuální konzultace

09:15 - 12:30

Bufetový raut

12:30 - 13:30

Map